FB_PIXEL_image
Subscription expired
Company Hiring:
Travel Retail Vilnius
Travel Retail Vilnius organisation picture

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė), Travel Retail Vilnius, Travel Retail Vilnius

Atlyginimas (bruto):1150 - 2000 EUR
Įdarbinimo tipas:Neterminuota sutartis
Galimas nuotolinis darbas:0 dienų savaitėje
Vieta:Lietuva, Vilnius, Rodūnios kel., 2, 02188
Pagrindinės naudos:Sveikatos draudimas
Etatas:Visas etatas

Darbo aprašymas

Darbas DUTY FREE| TRAVEL VALUE Vilniaus oro uosto parduotuvėse. Dvi pamainos po 12 val. Darbo grafikas nėra slenkantis - darbuotojai iš anksto žino savo darbo dienas metams į priekį. Naudos darbuotojams: > Mentorystės programa naujiems darbuotojams; > Dalyvavimas reguliariuose mokymuose bei nuolatinis žinių apie parfumerijją, kosmetiką, alkoholinius gėrimus suteikimas; > Papildomas sveikatos draudimas su laisvai išleidžiamų pinigų limitu; > Dalinis kelionės į/iš darbo kompensavimas arba nemokamas automobilio parkingas; > Nuolaidos įmonės produkcijai; > Dovanos vaiko gimimo, santuokos sudarymo ir gimtadienio progomis; > Konkurencingas atlyginimas ir priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

Funkcijos ir atsakomybės

  • > Aktyvus pardavimų skatinimas; > Bendravimas su klientais, jų konsultavimas ir aptarnavimas pagal nustatytus standartus; > Darbas kasos aparatu; > Darbo vietos švaros užtikrinimas, tvarka, higiena ir tinkamas prekių išdėstymas.

Reikalingos kalbos

Lietuvių - NAnglų - B2

Reikalingi įgūdžiai

Privalomi įgūdžiai

Klientų aptarnavimas <1Pardavimai <1Pagalba klientams <1

Pageidaujami įgūdžiai

Mažmeninė prekyba <1

Įmonė

UAB "Travel Retail Vilnius" yra didžiausia Travel Value | Duty Free koncepto parduotuvių operatorė Lietuvoje. Bendrovei priklausančios parduotuvės aptarnauja išvykstančius keleivius Vilniaus ir Kauno oro uostuose. Prekiaujama parfumerijos/kosmetikos gaminiais, alkoholiniais gėrimais, konditerija, tabaku, įvairiais aksesuarais ir pan.