FB_PIXEL_image
Paused
Company Hiring:
UAB "ALISA MANAGEMENT LABORATORY"
UAB "ALISA MANAGEMENT LABORATORY" organisation picture

Informatikos skyriaus Vyr. specialistas (-ė), UAB "ALISA MANAGEMENT LABORATORY" klientui

Atlyginimas (bruto):2249 EUR
Įdarbinimo tipas:Neterminuota sutartis
Nuotolinis darbas:Pagal susitarimą
Vieta:Lietuva, Tauragė
Etatas:Visas etatas

Darbo aprašymas

KOMPANIJOS PASIŪLYMAS: - Jaunatviška, veržli komanda; - mokymai/seminarai, turiningi renginiai; - profesinės kvalifikacijos kėlimo galimybės; - galimybė prisidėti prie IS vystymo valstybiniame sektoriuje; - stabilumas ir socialinės garantijos. SPECIALIEJI REIKALAVIMAI: Aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija. Studijų kryptis - informatika/informacijos sistemos/programų sistemos/informatikos inžinerija. Arba: Aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija + visuomenės informavimo srities patirtis (1 metai).

Atsakomybės

 • Prižiūrėti ir administruoti informacines sistemas, taikomąją programinę įrangą, sisteminę programinę įrangą, duomenų perdavimo tinklus ir techninę įrangą arba prireikus koordinuoti informacinių sistemų, taikomosios programinės įrangos, sisteminės programinės įrangos, duomenų perdavimo tinklų ir techninės įrangos priežiūrą ir administravimą.
 • Planuoti priežiūros ir (ar) kontrolės veiklas arba prireikus koordinuoti priežiūros ir (ar) kontrolės veiklų planavimą.
 • Rengti ir teikti informaciją su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoti informacijos su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
 • Rengti teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl priežiūros ir (ar) kontrolės arba prireikus koordinuoti teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl priežiūros ir (ar) kontrolės rengimą.
 • Kurti, tobulinti, testuoti, diegti ir parametrizuoti informacines sistemas ir taikomąją programinę įrangą arba prireikus koordinuoti informacinių sistemų ir taikomosios programinės įrangos kūrimą, tobulinimą, testavimą, diegimą ir parametrizavimą.
 • Diegti ir parametrizuoti sisteminę programinę įrangą, duomenų perdavimo tinklus ir techninę įrangą arba prireikus koordinuoti sisteminės programinės įrangos, duomenų perdavimo tinklų ir techninės įrangos diegimą ir parametrizavimą.
 • Konsultuoti priskirtos srities klausimais.
 • Rengti informacinių technologijų vystymo planus, strategijas ir kitus dokumentus arba prireikus koordinuoti informacinių technologijų vystymo planų, strategijų ir kitų dokumentų rengimą.
 • Rengti teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl informacinių technologijų kūrimo, diegimo, naudojimo arba prireikus koordinuoti teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl informacinių technologijų kūrimo, diegimo, naudojimo rengimą.
 • Vykdyti su informacinių technologijų sauga susijusias veiklas arba prireikus koordinuoti su informacinių technologijų sauga susijusių veiklų vykdymą.
 • Teikti pagalbą apdorojant ir panaudojant duomenų bazėse ir informacinėse sistemose esančią informaciją arba prireikus koordinuoti pagalbos apdorojant ir panaudojant duomenų bazėse ir informacinėse sistemose esančią informaciją teikimą.
 • Atlikti informacinės sistemos duomenų saugos administratoriaus funkcijas.
 • Registruoti naujus vartotojus savivaldybės informacinėje sistemoje, suteikti prieigos teises ir modifikuoti jas pasikeitus pareigoms, šalinti iš sistemos nebedirbančius vartotojus, prižiūrėti savivaldybės tarnybines stotis, teikti pasiūlymus dėl naujų stočių įsigijimo ar esamų modernizavimo, šalinti pastebėtus gedimus, planuoti kompiuterių tinklo plėtrą.
 • Vykdyti savivaldybės elektroninio pašto, interneto vardų tarnybinių stočių, savivaldybės svetainės techninę, duomenų bazių ir interneto prieigos tarnybinių stočių priežiūrą ir šalinti pastebėtus gedimus, planuoti ir diegti šiose tarnybinėse stotyse naujas paslaugas.
 • Diegti ir prižiūrėti kompiuterines sistemas, kuriose saugoma ar dirbama su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“, nurašyti ir sunaikinti kompiuterių standžiuosius diskus su įslaptinta informacija.
 • Vykdyti kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.

Reikalingos kalbos

Lietuvių - NAnglų - B1

Reikalingi įgūdžiai

Privalomi įgūdžiai

🚗 Vairuotojo pažymėjimasKonsultavimas 1Kibernetinis saugumas 1Teisės aktų rengimas 1Dokumentų valdymas 1IS administravimas 1

Įmonė

ALISA MANAGEMENT LABORATORY – tai tarptautinė, žinias kurianti organizacijų sprendimų bendrovė. Mūsų paslaugos: visų grandžių darbuotojų mokymai, personalo paieška ir atranka, organizacijų tyrimai ir valdymo sprendimai.