FB_PIXEL_image
Subscription expired
Company Hiring:
UAB CREDIT SERVICE
UAB CREDIT SERVICE organisation picture

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) KAUNE TELEFONU, UAB CREDIT SERVICE

Atlyginimas (bruto):900 - 2000 EUR
Įdarbinimo tipas:Neterminuota sutartis
Galimas nuotolinis darbas:Pagal susitarimą
Vieta:Lietuva, Kaunas, Jonavos g., 254a, 44110
Pagrindinės naudos:Galimybė atsivesti augintinį į biurą, Sveikatos draudimas
Etatas:Visas etatas

Darbo aprašymas

Darbo patirtis klientų aptarnavimo/pardavimų srityje; Geri derybiniai įgūdžiai; Komunikabilumas, iškalba, geri bendravimo įgūdžiai; Orientaciją į rezultatą ir tikslą; Taisyklinga lietuvių kalba; Dėmesingumas klientui, atsakingumas, atidumas detalėms; Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją; Troškimas įgyti naujos patirties ir tobulėti.

Funkcijos ir atsakomybės

  • Būsite atsakingas (-a) už aktyvių pardavimų tikslų įgyvendinimą, kokybišką bendravimą telefonu su esamais klientais (išeinantys skambučiai), kompanijos produktų pristatymą, klientų poreikių išsiaiškinimą, pagalbą klientams išsirenkant tinkamiausią pasiūlymą. Darbo laikas: Pirmadieniais - Penktadieniais (8:30-17:00) Darbo vieta: Jonavos g. 254A, Kaunas. Darbas pilnu etatu.

Reikalingos kalbos

Lietuvių - N

Reikalingi įgūdžiai

Privalomi įgūdžiai

Šalti skambučiai <1

Pageidaujami įgūdžiai

Klientų aptarnavimas 1

Įmonė

UAB „Credit Service” yra tarptautinės 4finance kompanijos dalis, Lietuvoje valdanti dvi vartojimo kreditų sistemas: SMScredit.lt ir Vivus.lt. Mūsų tikslas - greitai, patogiai ir nebrangiai suteikti žmonėms finansinę pagalbą ir teikti paslaugas, kurios patenkintų visų mūsų klientų lūkesčius. Viena iš pagrindinių UAB „Credit Service” vertybių yra darbuotojai. Mūsų komanda susideda iš profesionalių ir ambicingų žmonių, kuriems suteikiame geriausias sąlygas nuolatiniam profesiniam bei asmeniniam tobulėjimui.