FB_PIXEL_image
Finished
Company Hiring:
Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra
Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra organisation picture

Finansininkas | Europos taikos priemonės ir Ukrainos atstatymo projektai, Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra

Atlyginimas (bruto):2100 - 2300 EUR
Įdarbinimo tipas:Neterminuota sutartis
Galimas nuotolinis darbas:Visą savaitę
Mokymų biudžetas per metus:100 - 500 EUR
Vieta:Nėra biuro
Etatas:Visas etatas

Darbo aprašymas

Ieškome komandos nario, kuris norėtų ir galėtų dalyvauti rengiant projektus bei administruoti projektų sutarčių finansinę dalį. Funkcijos: Rengti projektų biudžetus; konsultuoti finansiniais projektų įgyvendinimo klausimais; dalyvauti projekto įgyvendinimo procesuose (dokumentų rengimas, darbo užmokesčio apskaičiavimas, sutarčių sudarymas ir kt.); rinkti dokumentus, reikalingus projekto išlaidoms pagrįsti, kontroliuotų išlaidų tinkamumo atžvilgiu; prižiūrėti ir kontroliuoti sutarčių biudžetus, rengti finansinių dalių pakeitimus; ruošti projektų finansines atskaitas ir būsimų išlaidų prognozes; dalyvauti audito procesuose, teikti paaiškinimus.

Funkcijos ir atsakomybės

  • Europos taikos priemonės, Ukrainos atstatymo projektų ir kt. projektų finansinis administravimas ir kontrolė.

Reikalingos kalbos

Lietuvių - NAnglų - B1

Reikalingi įgūdžiai

Privalomi įgūdžiai

Projektų valdymas <1Finansų kontrolė 1Finansų valdymas 1

Pageidaujami įgūdžiai

Auditas 1Buhalterinė apskaita 1

Įmonė

Esame 400 talentų subūrusi komanda ir kasdien dirbame, kad viešosios investicijos Lietuvai būtų naudingos ir valdomos atsakingai. Išmanome savo darbą ir turime sukaupę virš 20 metų programų valdymo patirtį. Lietuvoje labiausiai plėtojame tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo veiklas ir šiuo metu savo įgyvendinamų projektų geografiją plečiame ne tik Rytų partnerystės šalyse, bet ir Afrikos žemyne. Investicijos, su kuriomis kasdien dirbame, siekia beveik 15 milijardų eurų. Didžiuojamės vieninteliai Lietuvoje turėdami Viešosios ir privačios partnerystės kompetencijų centrą. Ir dar – vieninteliai pasaulyje įgyvendiname unikalų – Ignalinos atominės elektrinės uždarymo projeką.