FB_PIXEL_image
Subscription expired
Company Hiring:
UAB "EPSO-G"
UAB "EPSO-G" organisation picture

Strateginio planavimo analitikas (-ė), UAB "EPSO-G"

Atlyginimas (bruto):2622 - 3190 EUR
Įdarbinimo tipas:Neterminuota sutartis
Nuotolinis darbas:4 dienos savaitėje
Vieta:Lietuva, Vilnius, Lithuania, Gedimino pr., 20, 01103
Pagrindinės naudos:Sveikatos draudimas
Etatas:Visas etatas

Darbo aprašymas

Verslo poreikių duomenų analitikai susirinkimas ir susisteminimas, prioretizavimas, duomenų analitikos sistemos tobulinimas; • Periodinių Grupės įmonių aktualijų rengimas; • Įmonių Grupės strategijos įgyvendinimui aktualių ES ir nacionalinių dokumentų analizė, aktyvus indėlis su Lietuvos energetikos sistemos analize susijusiuose darbo grupėse ir projektuose; • Įmonių Grupės strategijos ir veiklos plano įgyvendinimo stebėsena, duomenų ir informacijos rinkimas siekiant strateginių ir stebimų KPI tobulinimo.

Atsakomybės

  • Verslo poreikių duomenų analitikai susirinkimas ir susisteminimas, prioretizavimas, duomenų analitikos sistemos tobulinimas; • Periodinių Grupės įmonių aktualijų rengimas; • Įmonių Grupės strategijos įgyvendinimui aktualių ES ir nacionalinių dokumentų analizė, aktyvus indėlis su Lietuvos energetikos sistemos analize susijusiuose darbo grupėse ir projektuose.

Reikalingos kalbos

Anglų - C2

Reikalingi įgūdžiai

Privalomi įgūdžiai

Duomenų analitika 2

Pageidaujami įgūdžiai

Analitika 1

Įmonė

„EPSO-G“ yra valstybės valdoma energijos perdavimo ir mainų įmonių grupė. Ją sudaro patronuojanti valdymo bendrovė UAB „EPSO-G“ ir penkios tiesiogiai patronuojamos įmonės AB „Litgrid“, AB „Amber Grid“, UAB „Baltpool", UAB „Tetas", UAB „Energy cells" bei netiesiogiai kontroliuojama UAB „GET Baltic".