FB_PIXEL_image
Subscription expired
Company Hiring:
Baltic Furniture Components
Baltic Furniture Components organisation picture

Pardavimų asistentas (-ė), Baltic Furniture Components

Atlyginimas (bruto):1400 - 2000 EUR
Įdarbinimo tipas:Neterminuota sutartis
Nuotolinis darbas:Pagal susitarimą
Vieta:Lietuva, Kaunas, H. ir O. Minkovskių , 98, LT-46248
Etatas:Visas etatas

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis Pagalba pardavimų/pirkimų/logistikos skyriams; Užsakymų administravimas; Bendravimas su klientais; Duomenų sisteminimas ir ataskaitų ruošimas; Kitos vadovų pavestos užduotys. Ko mes iš Tavęs tikimės Aukštasis išsilavinimas (techninis - privalumas); Labai geros anglų kalbos žinios (vokiečių k. - privalumas); Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (MS Office, Excel); Brėžinių skaitymas; Darbo patirtis gamybos įmonėje pardavimų/pirkimų srityje - privalumas Darbas su programa Pragma – privalumas.

Atsakomybės

  • Pagalba pardavimų/pirkimų/logistikos skyriams; Užsakymų administravimas; Bendravimas su klientais; Duomenų sisteminimas ir ataskaitų ruošimas; Kitos vadovų pavestos užduotys.

Reikalingos kalbos

Anglų - B2

Reikalingi įgūdžiai

Privalomi įgūdžiai

Pardavimai <1

Pageidaujami įgūdžiai

Autocad <1

Įmonė

Isteigta 2006 m. sausio 12 d. Įmonė naujausios kartos technologine įranga gamina bei realizuoja vonios, virtuvės, svetainės baldų fasadines dalis iš medienos plaušo plokštės dengtos PVC plėvele. Tai leidžia įmonės pirkėjams pasiūlyti platų formos, dizaino ir spalvų pasirinkimą. Nuolat investuojame į inovacijas, didinam našumą ir vystom rinkodarą, todėl esame vieni iš lyderiaujančių PVC/PET fasadų gamintojų Europoje. Didžiąją dalį savo produkcijos eksportuojame į Vokietiją, Jungtinę Karalystę, Prancūziją ir kitas šalis.