FB_PIXEL_image
Finished
Company Hiring:
TIMAC AGRO LT, UAB
TIMAC AGRO LT, UAB organisation picture

Pardavimai, TIMAC AGRO LT, UAB

Atlyginimas (bruto):1730 - 8000 EUR
Įdarbinimo tipas:Neterminuota sutartis
Galimas nuotolinis darbas:Visą savaitę
Vieta:Nėra biuro
Pagrindinės naudos:Įmonės automobilis, Kuras, Sveikatos draudimas, Nemokama stovėjimo vieta
Etatas:Visas etatas

Darbo aprašymas

- Kiekvienos dienos vizitai pas klientus (Lietuvos ūkininkus). - Darbas su esamais ir naujais klientais. - Aktyvūs žemės ūkio produktų (trąšos, dirvožemio gerinimo priemonės, gyvulininkystės produktai) pardavimai. - Kasdienis CRM sistemos naudojimas (suteikiami CRM sistemos mokymai) veiklai fiksuoti ir ataskaitoms pateikti. - Aktyvus ir profesionalus klientų konsultavimas augalų mitybos, dirvožemio gerinimo ir gyvulininkystės klausimais, pasėlių stebėjimas bei optimalių sprendimų siūlymas. - Lauko dienų ir seminarų savo klientų ratui organizavimas. - Nuolatinė rinkos analizė ir įžvalgų teikimas.

Funkcijos ir atsakomybės

  • - Kompiuterinis raštingumas (Outlook, MS Office). B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Komunikabilumas, pozityvumas, orientacija į rezultatą, laiko planavimas. Anglų kalbos supratimas didelis privalumas.

Reikalingos kalbos

Lietuvių - NAnglų - C1

Reikalingi įgūdžiai

Pageidaujami įgūdžiai

Pardavimai 1

Įmonė

ESAME UAB TIMAC AGRO LT PRIKLAUSOME TARPTAUTINEI ROULLIER ĮMONIŲ GRUPEI IR LIETUVOJE VEIKLĄ VYKDOME NUO 2010 M. Į LIETUVĄ ATVEŽĖME PASAULINIO PRIPAŽINIMO SULAUKUSIUS ATRADIMUS IR NAUJOS KARTOS TRĄŠAS BEI GYVULININKYSTĖS PRODUKTUS.