FB_PIXEL_image
Subscription expired
Company Hiring:
VšĮ "Katino dienelės"
VšĮ "Katino dienelės" organisation picture

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos (-ojo) asistentė (-tas), VšĮ "Katino dienelės"

Atlyginimas (bruto):1160 - 1544 EUR
Įdarbinimo tipas:Neterminuota sutartis
Galimas nuotolinis darbas:0 dienų savaitėje
Vieta:Lietuva, Vilnius, Karių kapų g., 20, 10313
Etatas:Visas etatas

Darbo aprašymas

Mes tikimės, kad Tu: gali įkvėpti ir motyvuoti vaikus; esi empatiškas (-a) ir komunikabilus (-i); stresines situacijas priimi kaip iššūkį; kūrybiškumas - Tavo antrasis vardas; turi pedagoginį aukštesnįjį arba aukštąjį išsilavinimą; darbas komandoje – Tavo varikliukas; noras tobulinti savo super galias – siekiamybė.

Funkcijos ir atsakomybės

  • Pagalba klasės kolegoms ugdant ir organizuojant veiklas; vaikų pasiekimų vertinimas; bendradarbiavimas su tėvais; klasės renginių, švenčių ir išvykų organizavimas; ugdymo(si) aplinkos kūrimas ir tobulinimas.

Reikalingos kalbos

Lietuvių - C2Anglų - A2

Reikalingi įgūdžiai

Privalomi įgūdžiai

Dokumentų valdymas <1Klientų aptarnavimas <1Pagalba klientams <1Darbuotojų įsitraukimas <1Renginių organizavimas <1

Pageidaujami įgūdžiai

Lyderystė <1

Įmonė

"Katino Dienelės" – privati ikimokyklinė įstaiga Vilniuje, ugdanti skirtingų kalbų ir kultūrų vaikus nuo 1.5 iki 6 metų. Vaikų ugdymas darželyje orientuotas į demokratizavimą, kuris grindžiamas šiais principais: natūralios aplinkos kūrimas; nuoširdus bendravimas su vaikais, nevaržant jų pasirinkimo laisvės; glaudus bendravimas ir bendradarbiavimas su tėvais; pedagogų bei aptarnaujančio personalo teisingi ir kryptingi darbo metodai ir būdai, skatinantys vaiko individualumą ir tobulėjimą. Mes esame įsipareigoję siekti tobulumo, teikiant paslaugas mūsų darželyje, bei aukščiausios rūšies kokybės ugdymą mažiesiems ir jų tėveliams. Ieškome išsilavinusių, talentingų ir pasišventusių pedagogų!