FB_PIXEL_image
Subscription expired
Company Hiring:
MAGNETA LOGISTICS, UAB
MAGNETA LOGISTICS, UAB organisation picture

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (EUROPOS RINKA), MAGNETA LOGISTICS, UAB

Atlyginimas (bruto):1160 - 3305 EUR
Įdarbinimo tipas:Neterminuota sutartis
Galimas nuotolinis darbas:Pagal susitarimą
Mokymų biudžetas per metus:100 - 500 EUR
Vieta:Lietuva, Vilnius, Jankiškių g., 41, 02300
Etatas:Visas etatas

Darbo aprašymas

Tavo darbo diena/darbo pobūdis: Jūs efektyviai įsitraukiantis, į rezultatus orientuotas profesionalas ar perspektyvus jaunasis specialistas? Ar galite padaryti ir uždirbti daugiau, nei leidžia dabartinė motyvacinė sistema? Turite idėjų ir pasiūlymų, bet jūsų niekas negirdi? Jums nepatogu darbdavio hierarchinėje struktūroje? Jūs matote savyje potencialą augti karjeros laiptais greičiau, nei tai įmanoma jūsų įmonėje? O gal būtų įdomu išbandyti save naujoje jums logistikos srityje? Magneta Logistics, turinti 14 metų logistikos patirtį, kad užtikrinti tolimesnį įmonės augimą, stiprina komandą ir ieško bendraminčių, su kuriais sutampa mūsų vertybių sistema siekiant tikslų.

Funkcijos ir atsakomybės

  • Naujų klientų paieška ir/arba kokybiškas darbas aptarnaujant esamus klientus;
  • Operacinis darbas vykdant pasikrovimus (savalaikis klientų informavimas apie esamą krovinio vietą, bendravimas su krovinio siuntėju ir gavėju);
  • Derybų vedimas, komercinių pasiūlymų rengimas, dalyvavimas tenderiuose;
  • Sistemingas darbas nuodugniai analizuojant klientų poreikius ir lūkesčius ir galimybių paieška didinti pardavimus.

Reikalingos kalbos

Anglų - C1

Reikalingi įgūdžiai

Pageidaujami įgūdžiai

Šalti skambučiai <1Pardavimai <1Logistikos valdymas <1

Įmonė

UAB „MAGNETA LOGISTICS” – moderni besiplečianti logistikos įmonė veikianti daugiau nei 14 metų. Įmonė teikia visas logistikos paslaugas: tarptautinis krovinių organizavimas ir gabenimas sausumos ir jūrų transportu, sandėliavimas, pakavimas, markeravimas, paletavimas ir kt., muitinės tarpininkavimas tranzitinių eksporto dokumentų forminimas, krovinių draudimas, konsultavimas bendrais logistikos ir muitinės klausimais. Vežami pilni ir daliniai, negabaritiniai, smulkūs, šaldyti ir pavojingi kroviniai visų tipų puspriekabėmis. Nuolat ieškomi optimaliausi maršrutai, atitinkantys klientų lūkesčius. Įmonėje dirba profesionalai, turintys didelę patirtį logistikos srityje.