FB_PIXEL_image
Subscription expired
Company Hiring:
Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra
Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra organisation picture

Ekonomistas - analitikas I Viešosios ir privačios partnerystės skyrius, Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra

Atlyginimas (bruto):2344 - 3650 EUR
Įdarbinimo tipas:Neterminuota sutartis
Galimas nuotolinis darbas:Visą savaitę
Mokymų biudžetas per metus:100 - 500 EUR
Vieta:Lietuva, Vilnius, Konarskio, 13, 03109
Etatas:Visas etatas

Darbo aprašymas

Viešosios ir privačios partnerystės skyrius - pagrindinis metodinės pagalbos ir konsultavimo centras, teikiantis pagalbą valstybės ir savivaldos institucijoms strateginio investicijų planavimo bei biudžeto planavimo veiklose, kuriantis viešų investicijų naudos ir efektyvumo vertinimo metodikas, rekomendacijas bei įrankius, analizuojantis ir teikiantis pasiūlymus dėl viešų investicijų aplinkos ir efektyvumo gerinimo. Daugiau informacijos https://www.cpva.lt/viesoji-ir-privati-partneryste/29 Prisijunk prie aukštos kompetencijos ekspertų komandos, kuri nebijo iššūkių, pažadame įgysi išskirtinių kompetencijų ir tobulėsi.

Funkcijos ir atsakomybės

  • Dalyvauti Lietuvos strateginio ir biudžeto planavimo, viešų investicijų efektyvumo didinimo iniciatyvose, kuriant investicijų sąnaudų naudos, efektyvumo metodikas, analizuojant viešosios ir privačios partnerystės aplinką, vykdyti tyrimus ir kt.

Reikalingos kalbos

Lietuvių - C2Anglų - B2

Reikalingi įgūdžiai

Privalomi įgūdžiai

Kiekybiniai tyrimai 1Tyrimų metodologija 1Analitika 1Kokybiniai tyrimai 1

Pageidaujami įgūdžiai

ES projektų administravimas 1Microsoft Excel 1Rinkos analizė 1

Įmonė

Esame 400 talentų subūrusi komanda ir kasdien dirbame, kad viešosios investicijos Lietuvai būtų naudingos ir valdomos atsakingai. Išmanome savo darbą ir turime sukaupę virš 20 metų programų valdymo patirtį. Lietuvoje labiausiai plėtojame tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo veiklas ir šiuo metu savo įgyvendinamų projektų geografiją plečiame ne tik Rytų partnerystės šalyse, bet ir Afrikos žemyne. Investicijos, su kuriomis kasdien dirbame, siekia beveik 15 milijardų eurų. Didžiuojamės vieninteliai Lietuvoje turėdami Viešosios ir privačios partnerystės kompetencijų centrą. Ir dar – vieninteliai pasaulyje įgyvendiname unikalų – Ignalinos atominės elektrinės uždarymo projeką.