Company Hiring:
Uždaroji akcinė bendrovė "GITANA"
Uždaroji akcinė bendrovė "GITANA" organisation picture
Print

PHP SPECIALISTAS (-Ė) KLAIPĖDOJE Uždaroji akcinė bendrovė "GITANA"

Gross Salary:1160 - 2100 EUR
Type of Employment:Open-ended contract
Remote Work:0 days / week
Location:Lithuania, Budrikų k., Klaipėdos raj., Bičiulių g. , 32, LT-96320

Job Description

• IT techninės bei programinės įrangos diegimas ir konfigūravimas; • IT bei kompiuterinės įrangos techninė priežiūra, diagnostika bei smulkūs remonto darbai; • vartotojų konsultavimas bei pagalba techniniais klausimais, • kompiuterių surinkimas/išrinkimas (esant poreikiui); • sprendimų bei skyriaus procesų tobulinimas.

Responsibilities

  • IT techninės bei programinės įrangos priežiūra, diegimas ir konfigūravimas; smulkūs remonto darbai; vartotojų konsultavimas bei pagalba.

Languages Required

Lithuanian - C2English - B2

Skills Required

Obligatory Skills

🚗 Driving LicensePHP 1

Preferable Skills

SQL 1

Company

UAB „Gitana“ UAB „Gitana“ - viena iš lyderiaujančių profesionalių įrankių prekybos įmonių, Lietuvoje veikianti jau 30 metų. Pagrindinė įmonės veikla - sklandus statybos, pramonės ir transporto įmonių aprūpinimas profesionalia ir kokybiška įranga ir įrankiais. Įmonė taip pat teikia patikimas techninės priežiūros paslaugas. Mūsų įmonės stabilumą ir patikimumą garantuoja maža darbuotojų kaita ir nuolat auganti metinė apyvarta. Šiuo metu 10 įmonės skyrių Lietuvoje dirba virš 200 darbuotojų. Nuolatinis darbuotojų mokymas bei tobulinimas gamintojų rengiamuose kursuose ir praktiniuose seminaruose - tai mūsų ilgalaikė investicija ir darbuotojų profesionalumo garantas.