FB_PIXEL_image
Company Hiring:
UAB  "ALISA MANAGEMENT LABORATORY"
UAB  "ALISA MANAGEMENT LABORATORY" organisation picture

Skaitmeninės transformacijos projektų vadovas (ė), for UAB "ALISA MANAGEMENT LABORATORY" client

Gross Salary:from 4132 EUR
Type of Employment:Open-ended contract
Remote Work:0 days / week
Location:Lithuania, Vilnius
Employment Status:Full-time

Job Description

Ši SKAITMENINĖS TRANSFORMACIJOS PROJEKTŲ VADOVO (-ĖS) pozicija - tai puiki karjeros galimybė dirbti su skaitmeninės rinkodaros projektais, siekiant pagerinti produkto žinomumą bei taip pritraukti ir išlaikyti klientų dėmesį. Šiai pozicijai reikalinga 4+ metai darbo su produkto vystymo procesais, glaudžiai bendradarbiaujant su specialistais, patirtis. Taip pat svarbu: stipri empatija klientui, į vartotoją orientuota mąstysena, iniciatyvumas ir veržlumas, noras nuolat tobulėti ir prisiimti atsakomybę už vykdomus projektus.

Responsibilities

  • Vystyti produktų operacijas, kad jos taptų viena iš organizacijos stiprybių.
  • Inovacijų, susijusių su produktų vystymu, inicijavimas ir vykdymas bei naujų, rinką keičiančių produkto funkcijų kūrimas.
  • Bendradarbiavimas su redakcijos, skaitmeninės plėtros ir marketingo specialistais siekiant suvienodinti viziją ir ją įgyvendinti.
  • Strateginės produkto vizijos skirtinguose kanaluose (tiesioginiuose, "Google", socialiniuose) apibrėžimas/įsivardijimas ir įgyvendinimas.
  • Sėkmės kriterijų įsivardijimas ir apibrėžimas, atsižvelgiant į įsitraukimo, išlaikymo ir klientų pasitenkinimo metriką.
  • Veiklos duomenų analizė siekiant nustatyti tobulintinas sritis ir įgyvendinti sprendimus.
  • Veiklos procesų efektyvumo (tiek vidinio, tiek išorinio) sekimas siekiant juos dar labiau efektyvinti.

Languages Required

Lithuanian - NEnglish - C1

Skills Required

Obligatory Skills

Project management 4Process optimization 4Digital marketing 4Process analysis 4

Preferable Skills

Team leadership 1Communication management 1Product development 1UX design 1

Company

ALISA MANAGEMENT LABORATORY provides organizations with scientific expertise and global know-how-based solutions that help solve everyday challenges as well as strategic issues. Our activities include staff training, recruitment, organizational research and management solutions. Our commitment is to create sustainable change by working together. Since 2015 we are certified representatives of ICC (International Coaching Community) in Lithuania: we provide coaching and coach training services and we are the only company in the Baltic States that certifies coaches on behalf of ICC.