FB_PIXEL_image
Finished
Company Hiring:
THECA Danish Comfort.
THECA Danish Comfort.  organisation picture

Personalo specialistas (-ė) personalo dokumentų rengimas ir administravimas, THECA Danish Comfort.

Atlyginimas (bruto):1400 - 1983 EUR
Įdarbinimo tipas:Neterminuota sutartis
Galimas nuotolinis darbas:1 diena savaitėje
Mokymų biudžetas per metus:Nėra
Vieta:Lietuva, Kaunas, Taikos pr. , 145, 51140
Etatas:Visas etatas

Darbo aprašymas

-Personalo dokumentų rengimas ir tvarkymas laikantis teisės aktų reikalavimų (darbuotojų priėmimas/atleidimas, atostogų įforminimas, komandiruotės, pažymos ir t. t.); -Pranešimų ruošimas ir pateikimas SODRAI apie priimamus darbuotojus, suteikiamas atostogas ir kitus su darbu susijusius pokyčius; -Darbuotojų darbo laiko apskaitos vykdymas, darbo laiko apskaitos procesų kūrimas ir priežiūra, vadovų konsultavimas darbo laiko apskaitos klausimais; -Gamybos darbuotojų paieška ir atranka; -Vadovų ir darbuotojų konsultavimas LR darbo teisės klausimais; -Darbas su Navision programa; -Dalyvavimas personalo skyriaus veikloje ir kitų, vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Funkcijos ir atsakomybės

  • Personalo dokumentų rengimas ir tvarkymas laikantis teisės aktų reikalavimų (darbuotojų priėmimas/atleidimas, atostogų įforminimas, komandiruotės, pažymos ir t. t.); Pranešimų ruošimas ir pateikimas SODRAI apie priimamus darbuotojus, suteikiamas atostogas ir kitus su darbu susijusius pokyčius; Darbuotojų darbo laiko apskaitos vykdymas.

Reikalingos kalbos

Anglų - B2

Reikalingi įgūdžiai

Privalomi įgūdžiai

Dokumentų valdymas 1

Pageidaujami įgūdžiai

Microsoft Excel 1Personalo atranka <1Microsoft Dynamics NAV <1Darbo teisė 1

Įmonė

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Bendrovė yra „Actona Group“ – globalios kompanijos, tiekiančios baldus elektroninės ir fizinės prekybos atstovams, dalis. Mūsų komandą sudaro apie 650 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė jau 17 metų sėkmingai plečiasi ir kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus.