FB_PIXEL_image
Company Hiring:
VšĮ "Katino dienelės"
VšĮ "Katino dienelės" organisation picture

Ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo mokytoja (-as), VšĮ "Katino dienelės"

Atlyginimas (bruto):1160 - 1735 EUR
Įdarbinimo tipas:Neterminuota sutartis
Nuotolinis darbas:0 dienų savaitėje
Vieta:Lietuva, Vilnius, Karių kapų g., 20, 10313
Etatas:Visas etatas

Darbo aprašymas

Būsi atsakinga (-as) už: ikimokyklinio/priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo organizavimą; veiklų organizavimas, vadovaujantis įstaigos ugdymo programa; vaikų pasiekimų vertinimą; bendradarbiavimą su tėvais; klasės renginių, švenčių, išvykų organizavimą; ugdymo(si) aplinkos, kuri skatina vaikų raidą bei leidžia atsiskleisti savybėms, kūrimą. Mes tikimės, kad Tu: gebi įkvėpti ir motyvuoti vaikus; esi empatiškas (-a) ir komunikabilus (-i); stresines situacijas priimi kaip iššūkį; kūrybiškumas - Tavo antrasis vardas; turi pedagoginį aukštesnįjį arba aukštąjį išsilavinimą; darbas komandoje – Tavo varikliukas; noras tobulinti savo žinias - siekiamybė.

Atsakomybės

  • Ikimokyklinio/priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo organizavimas; veiklų organizavimas, vadovaujantis įstaigos ugdymo programa; vaikų pasiekimų vertinimai; bendradarbiavimas su tėvais; klasės renginių, švenčių ir išvykų organizavimas; ugdymo(si) aplinkos, kuri skatina vaikų raidą bei leidžia atsiskleisti jų savybėms, kūrimas.

Reikalingos kalbos

Lietuvių - C2Anglų - B1

Reikalingi įgūdžiai

Privalomi įgūdžiai

Pagalba klientams <1Darbuotojų įvedimas <1Mentorystė <1Vadovavimas komandai <1Darbuotojų mokymai <1Darbuotojų įsitraukimas <1Lyderystė <1Renginių organizavimas <1

Pageidaujami įgūdžiai

Dokumentų valdymas <1

Įmonė

"Katino Dienelės" – privati ikimokyklinė įstaiga Vilniuje, ugdanti skirtingų kalbų ir kultūrų vaikus nuo 1.5 iki 6 metų. Vaikų ugdymas darželyje orientuotas į demokratizavimą, kuris grindžiamas šiais principais: natūralios aplinkos kūrimas; nuoširdus bendravimas su vaikais, nevaržant jų pasirinkimo laisvės; glaudus bendravimas ir bendradarbiavimas su tėvais; pedagogų bei aptarnaujančio personalo teisingi ir kryptingi darbo metodai ir būdai, skatinantys vaiko individualumą ir tobulėjimą. Mes esame įsipareigoję siekti tobulumo, teikiant paslaugas mūsų darželyje, bei aukščiausios rūšies kokybės ugdymą mažiesiems ir jų tėveliams. Ieškome išsilavinusių, talentingų ir pasišventusių pedagogų!