FB_PIXEL_image
Company Hiring:
Uždaroji akcinė bendrovė "Daisena"
Uždaroji akcinė bendrovė "Daisena" organisation picture

Marketingo projekto vadovas -(ė), Uždaroji akcinė bendrovė "Daisena", Uždaroji akcinė bendrovė "Daisena"

Atlyginimas (bruto):1500 - 1800 EUR
Įdarbinimo tipas:Neterminuota sutartis
Nuotolinis darbas:0 dienų savaitėje
Mokymų biudžetas per metus:100 - 500 EUR
Vieta:Lietuva, Kaunas, Sandraugos g., 23, 52102
Etatas:Visas etatas

Darbo aprašymas

Nuosavų bei distribucinių prekinių ženklų KIDDY, BOSO, SHOGETTEN, TUPLA, MYNTHON vystymas nuo strategijos iki taktinių veiksmų įgyvendinimo ir rezultatų pristatymo; Naujų produktų vystymas bendradarbiaujant su kitais įmonės padaliniais; Rinkos duomenų, konkurentų veiksmų analizė ir įžvalgų fokusuotų į augimą pateikimas; Bendravimas su įvairiomis reklamos, rinkos tyrimų agentūromis; Susitikimai su klientais ir projektų partneriais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Atsakomybės

  • Savo jaunatviškame Marketingo skyriuje ieškome dar vieno bendraminčio, kuris nori mokytis ir augti kartu su mumis. Jeigu tu esi motyvuotas savo srities profesionalas, kuris yra ne tik kūrybiškas, komunikabilus, bet ir moka skaičiuoti, šis darbas kaip tik Jums! Kviečiame jungtis prie profesionalų komandos ir vystyti mūsų nuosavus prekių ženklus!

Reikalingos kalbos

Anglų - C1

Reikalingi įgūdžiai

Privalomi įgūdžiai

🚗 Vairuotojo pažymėjimasProjektų valdymas 2

Pageidaujami įgūdžiai

Komunikacijos valdymas <1

Įmonė

UAB „Daisena“ veiklos pradžią skaičiuoja nuo 1993 m. ir per tuos metus išvystė ne vieną Lietuvos rinkos lyderį bei tarptautinio žinomumo sulaukusi produktą. Nuo 2005 metų įmonė savo veiklą išplėtė į Latviją ir Estiją bei pradėjo vystyti pardavimus eksporto rinkose. Unikalios marketingo ir produktų pozicionavimo strategijos bei kvalifikuotas pardavimų specialistų darbas kasdien kuria mūsų prekių ženklų sėkmės istorijas. Įmonės tikslas ir augimo garantas yra sujungti ilgametę darbo patirtį gamybos, prekybos bei distribucijos sektoriuose, kuriant išskirtinius produktus vartotojams pagal jų poreikius.